Tarp TOP5 didžiausių agentūrų rinkoje

Pagal Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos paskelbtus 2015 m. duomenis „Gravitas Partners“ pateko tarp 5 didžiausių sektoriaus bendrovių: pagal apyvartą buvome treti, pagal tiesiogines pajamas – ketvirti. Didžiuojamės mūsų komanda ir dėkojame daugiau nei 40-čiai organizacijų, patikėjusių mums savo komunikaciją pernai. Visą didžiausių ryšių su visuomene agentūrų sąrašą galite rasti čia.

Pradedame darbą su gaivinančia „Fanta“

„Fanta“ – daugiau nei 75 metų istoriją skaičiuojantis prekės ženklas ir gėrimas, turintis per 100 įvairiausių skonių visame pasaulyje. Legendinei „Fantai“ padėsime kalbėtis su jos gerbėjais socialiniuose tinkluose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Apie „Gravitas Partners“

Komunikacijos agentūra „Gravitas Partners“ įkurta 2005 m. Teikiame ryšių su visuomene, renginių organizavimo ir rinkodaros valdymo paslaugas privatiems ir viešojo sektoriaus klientams. Pagal 2013 m. finansinius rezultatus pakilome į pirmąją poziciją tarp Lietuvos RsV agentūrų. 2014 metais gavome „Gazelės“ sertifikatą kaip viena sparčiausiai augusių smulkaus verslo įmonių.

 

Mūsų naujienas galite sekti LinkedIn >>