KOMANDA

PARTNERIS

DONATAS BEDULSKIS

Donatas ryšių su visuomene srityje dirba daugiau kaip 14 metų. Per šį laiką jam yra tekę planuoti ir įgyvendinti įvairių sričių komunikacijos projektus. Tarp konsultuotų organizacijų – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, „Barclays“ operacijų centras, „Coca-Cola“, Ūkio ministerija ir daugelis kitų. Donatas turi sukaupęs daugiau kaip 10 metų patirtį vedant seminarus ir mokymus komunikacijos temomis. Jis taip pat dėsto ryšių su visuomene kursą VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. 

PARTNERĖ

RŪTA DIRŽANAUSKAITĖ

Rūta į komunikacijos sritį atėjo prieš dešimtmetį. Per šį laikotarpį ji daugiausia dirbo vadovaujančiose pozicijose įvairiose organizacijose: ėjo Vilniaus m. savivaldybės viešųjų ryšių skyriaus vedėjos pareigas, buvo didžiausios Baltijos šalyse koncertinės agentūros „Makroconcert“ komunikacijos vadovė, taip pat LR susisiekimo ministro patarėja ryšiams su visuomene. Viena pirmųjų jos patirčių komunikacijos srityje buvo darbas SEB banko komunikacijos skyriuje. Geriau pažinti medijų sferą Rūtai padėjo sėkmingai įgyvendinti leidybos projektai su įkurta leidykla „Right Thing“.

PARTNERIS

LUKAS MIKELAITIS

Beveik 10-ies metų patirtį komunikacijoje Lukas sukaupė dirbdamas lyderiaujančiose ryšių su visuomene agentūrose ir komunikacijos įmonių grupėse. Per šį laikotarpį jis dirbo su stambiais verslo klientais („Omnitel“, „Swedbank“, „Electrolux“, „Achemos grupė“, „Danske Bank“, „Hanner“ ir kt.), koordinavo įvairius tarptautinius projektus. Lukas yra aktyviai įsitraukęs į visuomeninę veiklą – priklausė Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) Tarybai, taip pat buvo vienas iš organizatorių rengiant pirmuosius RsV apdovanojimus (PR Impact Awards).

PROJEKTŲ VADOVĖ

RASA ALEŠKEVIČIŪTĖ-BUŽINSKĖ

Rasa koordinuoja Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje, „Lidl“, „Coca-Cola“, „HP“ ir kt. komunikacijos projektus. Prieš tai Rasa dirbo didžiausioje šalies jaunimo organizacijoje – Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT). Čia ji buvo atsakinga už ryšius su visuomene ir informacinę kampaniją „Man ne dzin“, kuri 2015 m. LOGIN apdovanojimuose įvertinta kaip geriausias soc. medijų projektas. Vėliau komunikacinius ir organizacinius įgūdžius Rasa ugdė dirbdama LR Seimo nario padėjėja. 

PROJEKTŲ VADOVĖ

JOLITA JANKUVIENĖ

Daugiau nei 6 metų projektų valdymo patirtį Jolita sukaupė ryšių su visuomene ir komunikacijos bei renginių organizavimo srityse taip pat dirbdama su ES kūrybinių industrijų projektais Vilniaus miesto savivaldybėje, organizuodama Vilniaus miesto ir stambių verslo klientų renginius („Nasdaq“, „SEB Global Services Vilnius“, „Tele2“, „Neste“, „Modus Group“ ir kt.). Jau antrus metus ji rengia savo skiltį „Ieva“ žurnale moterims. Jolita dirba su tokiais klientais, kaip „Lidl“, „Wix.com“, „Magnum“ ir advokatų kontora „Linden“.

PROJEKTŲ VADOVĖ

EGLĖ GIRDAUSKAITĖ

Eglė prie komandos prisijungė 2018 metais. Prieš tai beveik ketverius metus ji dirbo „Daily Card“ lojalumo programoje, kur įgavo naudingos rinkodaros ir komunikacijos projektų valdymo patirties. Didžiausioje lauko reklamos įmonėje „JCDecaux“ Eglė sukaupė naudingų žinių apie medijų planavimą, pirkimą, reklaminių kampanijų valdymą. Eglė nuo pat pirmojo renginio kasmet prisideda prie „Vakarienės baltai“ (Le Dîner en Blanc) organizavimo. Ji yra baigusi politikos mokslų bakalauro studijas VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Dabar Eglė dirba su tokiais klientais kaip „Investuok Lietuvoje“, „myPOS“, „Nortal“, „Unilever“ prekės ženklais („Lipton“, „Hellmann‘s“, „Rexona“), „PlayStation“, „Rochen“. 

PROJEKTŲ VADOVĖ

RITA RAULUŠEVIČIŪTĖ

Prie agentūros komandos Rita prisijungė 2018 metais. Šiuo metu ji koordinuoja „Newsec“, VĮ „Kelių priežiūra“, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir kt. komunikacijos projektus. Per daugiau nei 2 metus darbo skirtingose komunikacijos agentūrose Rita įgijo daug patirties dirbant tiek su privataus, tiek su viešojo sektoriaus klientais, daugiausiai jiems padėjusi organizuoti renginius ir konferencijas, bei organizavusi jų viešinimą.

PROJEKTŲ VADOVAS

MATAS NOREIKA

Matas prie komandos prisijungė 2019 metais. Vilniaus universitete baigęs žurnalistikos studijas 6 metus jis dirbo korespondentu ir dienos redaktoriumi dienraštyje „Verslo žinios“ ir naujienų portale „Vz.lt“, yra rašęs įvairiausiomis temomis – nuo energetikos iki prekybos, nuo telekomunikacijų iki nekilnojamojo turto. Ryšių su visuomene srityje Matas koncentruojasi į korporatyvinę komunikaciją, santykius su žiniasklaida. Jis dirba su tokiais klientais kaip „Pigu.lt“, „Luminor investicijų valdymas“, „Žaliasis taškas“.

JAUNESNIOJI PROJEKTŲ VADOVĖ

GRETA JANKAITYTĖ

Greta prie agentūros prisijungė 2019 metais. Prieš tai ketverius metus dirbo laikraštyje ir naujienų portale „Verslo žinios”, kur pastaruoju metu ėjo vadybos sektoriaus redaktorės pareigas ir gilinosi į personalo valdymo, vidinės komunikacijos, darbdavio įvaizdžio, darbo rinkos temas. Ryšių su visuomene srityje Greta koncentruojasi į korporatyvinę ir darbdavio įvaizdžio komunikaciją. Greta yra baigusi politikos mokslų bakalaurą Vilniaus universitete ir Žurnalistikos, medijų ir globalizacijos jungtinį magistrą Danijos Orhuso ir Londono Sičio universitetuose su specializacija finansų žurnalistikoje. 

ASISTENTĖ

SIMONA PUTINAITĖ

Simona prie komandos prisijungė 2019 metais. Prieš tai ji dirbo rinkodaros agentūroje „Expertmedia“, kur koordinavo medicinos ir odontologijos klinikų rinkodaros projektus, įgavo naudingos patirties projektų valdymo, rinkodaros, komunikacijos, socialinių tinklų marketingo srityse. Be to, dirbama didmeninės prekybos įmonėje, buvo atsakinga už elektroninę komerciją, jos valdymą bei priežiūrą, taip pat prisidėjo prie naujo prekinio ženklo kūrimo. Simona baigė Vilniaus Gedimino technikos universitetą ir įgijo komunikacijos bakalauro laipsnį.

ASITENTAS

JUSTAS BERNOTAS

Justas komandos dalimi tapo 2019 gegužę. Vilniaus universitete baigęs Istorijos bakalauro studijas tapo kavinių tinklo „Huracan coffee“ pardavimų vadybininku, po to dirbo komiko Olego Šurajevo komandoje bei su Youtube.com kanalu „1K“.

ASISTENTĖ

BRIGITA DVORIAKOVAITĖ

Brigita prie mūsų komandos prisijungė 2019 metų vasarą. Peržiūrėjusi magistro studijų programas ir susidomėjusi viešųjų ryšių programa Brigita nusprendė, kad pirmiau norėtų išbandyti šią sritį realiame darbe. Atlikusi savanorišką praktiką agentūroje buvo priimta į projektų vadovo asistento poziciją. Šiuo metu Brigita yra Leidybos ir reklamos studijų programos III kurso studentė Vilniaus universitete.

TEKSTŲ KŪRĖJA

GABIJA KARLONAITĖ

Gabija prie komandos prisijungė 2018 metais. Komunikacijos sritis jai nebuvo nauja – studijuodama žurnalistiką pirmąją profesinę praktiką atliko LRT radijuje, dirbo dienraštyje „Verslo žinios“. Pagal mainų programą vienerius metus gyveno ir studijavo Italijoje, ten dirbo gyvenimo būdo ir mados žurnale „ZOE magazine“. Baigusi studijas išvyko savanoriauti į Floridos lietuvių bendruomenę JAV, ten susidomėjo ryšiais su visuomene.

TEKSTŲ KŪRĖJAS

ARNAS ŠARKŪNAS

Arnas prie komandos prisijungė 2019 metais. Prieš tai trejus su puse metų dirbo naujienų portale LRT.lt, kur prisidėjo prie sporto redakcijos įkūrimo ir vieno svarbiausių sporto įvykių – pasaulio futbolo čempionato – nušvietimo visuomenei. Anksčiau žurnalistinės patirties sėmėsi ir kitose didžiosiose Lietuvos žiniasklaidos įmonėse – DELFI, 15min.lt, IQ.lt, „Verslo žinios“. Taip pat gilino ir politikos žinias – baigė TSPMI Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro programą. Itin mėgsta fotografiją ir futbolą, su kuriuo susijęs ir pirmas kontaktas su ryšiais su visuomene – kurį laiką dirbo futbolo klubo Vilniaus „Žalgiris“ komunikacijos komandoje.

TEKSTŲ KŪRĖJA

KRISTINA KALINSKIENĖ

Kristina prie komandos prisijungė 2013 metais. Komunikacijos sritis jai nebuvo nauja – iki tol ji daugiau nei 5 metus dirbo žiniasklaidos ir viešųjų ryšių įmonėse. Dar studijų metu Kristina prisijungė prie „Lietuvos ryto“ žurnalistų komandos. Naudingų darbo televizijoje įgūdžių ji įgijo LTV laidoje „Labas rytas“, o darbo radijuje praktinių įgūdžių – Šiaulių „Saulės radijuje“. Kristina taip pat dirbo žurnaliste naujienų portale 15min.lt bei Zmones.lt, vėliau komunikacijos žinias gilino vienoje iš viešųjų ryšių agentūrų. Šiuo metu Kristina yra motinystės atostogose. 

TEKSTŲ KŪRĖJAS

TAURAS BERNOTAS

Tauras prie komandos prisijungė 2019 metų vasarą. Prieš tai, komunikacijos žinių sėmėsi VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Mokslo, tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriuje atlikdamas praktiką. Šiemet jis įgis Politikos mokslų bakalauro laipsnį.

ADMINISTRACIJOS VADOVĖ

ERIKA KVIETKAUSKAITĖ

Prie komunikacijos agentūros komandos prisijungusi 2011 metais, Erika iki tol dirbo administracinėse pozicijose įvairių sričių organizacijose. „Gravitas Partners“ ji atsakinga už buhalterinės apskaitos, personalo valdymo, raštvedybos ir kitus vidinius procesus. Be to, ji yra susipažinusi ir su ryšių su visuomene projektų specifika – kaip laisvai samdomai specialistei jai yra tekę dalyvauti įgyvendinant įvairias komunikacijos kampanijas.

VERSLO PLĖTROS PROJEKTŲ VADOVAS

JUSTAS TEKUTIS

Justas prie agentūros komandos prisijungė 2014 metais. Jo pagrindinė atsakomybės sritis – „Gravitas Partners“ dalyvavimo konkursuose pasirengimo koordinavimas, su tuo susijusių teisinių, finansinių ir administracinių klausimų vadyba. Jis taip pat prisideda prie agentūros komunikacinių projektų įgyvendinimo. Anksčiau Justas dirbo direktoriaus asistentu viename Lietuvos holdingų, kur įgijo teisinių dokumentų rengimo, jų derinimo, įmonės finansinių rodiklių analizės ir kt. patirties. 

Gravitas Partners, UAB

  • Grey LinkedIn Icon

T: +370 5 210 7232

E: info@gravitas.lt

Privatumo politika

Totorių g. 5-3, Vilnius, Lietuva

LT-01121

© Gravitas Partners, 2018